O nás

Nižšie na tejto stránke nájdete informácie o tom, kto sme a na čom nám zaleží.

Ako posobíme?

Snažíme sa duchovne rásť no aj pomáhať ostatným spoločenstvám, komunitám či mladým okolo nás. Či už zorganizovaním prednášok a obnou, ale aj modlitbami a duchovným sprevádzaním. Všetko o našej službe nájdete tu.

Kedy a kde?

To kedy a kde nás môžete stretnúť nájdete pekne zhrnuté tu!

Čo robíme?

Vnímame to, že každý z nás je originál. Preto sme vďačný každému, kto sa rozhodol s vami zdielať svoje jedinečnosti. Rozhodne si pozrite našu ” príchuť “, čo prinášame do tohto sveta.

Bratislava

Ak vás zaujíma prečo práve Bratislava je miesto kde pôsobíme, tak tu zistite prečo nám zaleží na tomto mieste a ako sme sa tu ocitli.

Materiály

Vieme, že nie sme sami, a tiež vieme, že každý potrebuje, z času na čas pomôcť. Preto sme sa rozhodli ponúknuť vám pár užitočných vecí, ktoré vám môžu pomôcť vo vašej službe, či osobnom raste.

Stretká

Stretávame sa v menších modlitebných skupinkách za účelom porásť vo vztahu s Bohom. Ak ťa zaujíma, čo tým myslím tak sa poď pozriet sem.

Osobný rast

Uvedomujeme si, že každý z nás dostal určité poslanie do služby, ktorú mu Boh predkladá. Preto sa snažíme budovať skúsenosť a tým sa posúvať v našich obdarovaniach.

Kedy, kde, ako…

Sme kresťanské spoločenstvo pôsobiace v Bratislave, zložené z menších skupiniek, ktoré sa stretávajú hlavne v priestoroch Františkánskeho kláštora na Františkánskom námestí alebo inde v starom meste, mesta Bratislava. Ak nás chcete nájsť a zažiť naživo, tak najlepší spôsob je pozrieť sa do kalendára, ktorý nájdete na tomto linku a prísť na konkrétnu akciu. Prípadne ak nám napíšete cez formulár, ako máte možnosť urobiť, len o kúsok nižšie.

Ozvi sa nám

Sem prosím napíš svoju otázku, pripomienku či názor a my ti naň budeme čo najskôr reagovať. Pokojne sa rozpíš, veď o to lepšie ti budeme vedieť reagovať.

11 + 11 =

Kto sme?

Sme spoločenstvo mladých ľudí, ktorí sa rozhodli nasledovať Ježiša Krista, hľadať Jeho vôľu pre naše životy a prinášať zmenu na tie miesta kde žijeme.

Veríme, že sme povolaní ísť ďalej ako je bežné, ísť ďalej za hranice všednosti. Opustiť múry kostola a ísť medzi ľudí a prinášať Božie kráľovstvo tam, kde žijeme.

Sme presvedčení, že Boh nás poslal robiť učeníkov zo všetkých národov a túžime byť súčasťou toho, čo Boh robí na Slovensku. Sme presvedčení, že nie sme len tí, ktorí históriu sledujú ale sme tí, ktorí históriu tvoria a aj od nášho „Áno“ záleží to, ako bude Slovensko vyzerať.

Bratislava

Chceš vedieť, čo máme s Bratislavou spoločné a prečo práve toto mesto? Stačí kliknúť a pochopíš…chceš?

Kontakt

Email:
spoločenstvo.bratislava
@gmail.com

0910 930 641

 

Ak si nenašiel…

…čo si hľadal, tak je to určite niekde v menu nižšie. Prípadne sa nám neboj napísať.